Львівський драматичний театр імені Лесі Українки Львів


Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, Львів


Про нас  • +38 (032) 233 31 88
  • Львів, вул. Городоцька, 36

UKR_(teatr_01) UKR_(teatr_02) UKR_(teatr_03) UKR_(teatr_04) UKR_(teatr_05)

Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки: відкритий театральний простір

Кажуть, що в театрі багато пліток, інтриг, скандалів… Цього літа у Львівському драматичному театрі ім. Лесі Українки відбувся скандал, який вийшов за межі театральних стін. «Бунт акторів, які скинули свого режисера» – приблизно такий заголовок мали всі газети. Після довгих перипетій, скандалів та пошуку винуватих театр було цілком реформовано.

Тепер Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки – це вільний простір для театральних вистав різних акторських труп та режисерів. В репертуарі великої сцени є вистави і акторів, що працювали в театрі ім. Лесі Українки вже багато років («Баба Пріся»), і молодих акторів-студентів факультету культури і мистецтв («Великий Льох», «Декамерон»), і роботи режисерів та акторів із інших театрів («Мама Маріца – дружина Колумба»). А на малій сцені функціонує Перша сцена сучасної драматургії «Драма.UA», де відбуваються читки і обговорення сучасної драматургії, і зарубіжної, і української.
 
Театр Лесі Українки виглядає дуже амбітним та натхненним до творчості. А Вам залишається насолоджуватись цим запалом усі причетних до дійства.


Контакти